Projekt OBEC OBČANŮM umožní ušetřit občanům Jiříkova na energiích v průměru 5 250 Kč ročně

Občané Jiříkova se nyní mohou připojit k více než 68 000 domácnostem a 570 obcím po celé České republice využívajících výhod úspěšného celorepublikového projektu s názvem Obec občanům.

Projekt si klade za cíl vytvářet obcím a domácnostem volné finanční prostředky, které umožní zlepšovat prostředí v obcích a městských částech. Mezi obce, které se již do projektu zapojily, patří Vilémov, Mikulášovice, České Kamenice, Polevsko a mnohé další. V první fázi se projekt soustředí na vytváření volných prostředků obcím a občanům prostřednictvím snižování výdajů za zemní plyn a elektřinu.

Zapojené domácnosti v minulých letech průměrně ušetřily na energiích 5 250 Kč ročně. Celý proces realizace úspory je navíc zcela jednoduchý, jelikož veškerý administrativní a klientský servis vyřizuje partner projektu společnost Terra Group, která je zároveň garantem kvality projektu.

ZAPOJTE SE A ZÍSKEJTE VÝHODNĚJŠÍ ENERGIE

obob logo

Občané Jiříkova se mohou zapojit a ušetřit v průměru 5 250 Kč. Přihlášku pro domácnosti můžete vyplnit na webu www.jirikov.obecobcanum.cz nebo telefonicky s koordinátorkou projektu Alenou Roušalovou na tel. čísle 731 119 616.

img 878 img 877
Přílohy: