DŮLEŽITÉ INFORMACE PRO JIŘÍKOVSKÉ OBČANY

Vážení a milí občané města Jiříkov,
jak jsme slíbili - o všem Vás budeme informovat. Situace nakonec dospěla k dohodě, kdy velmi děkujeme Město Jiříkov za přístup a komunikaci. Vědí, stejně jako my, že jde hlavně o Vás.
Kde nás najdete? Můžete se již od 1. 2. 2018 přijít zaregistrovat a popřípadě se optat na další informace. Dočasně pro Vás budeme k dispozici vždy v prostorách Městského úřadu Jiříkov - zasedací místnost, kde budu spolu se sestřičkou Janou Smetanovou, na kterou jste mnozí z Vás zvyklí.
Kdy nás tam najdete? Koukněte se na přiložený leták, kde jsou ordinační hodiny - právě v čase ordinačních hodin nás zde najdete.
A ještě jedna důležitá informace od 1. 3. 2018 už se budeme potkávat v prostorách bývalé ordinace Lužické nemocnice a polikliniky v Dvořákově ulici.

kuc meu

Budeme se na Vás těšit!